top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

-

Staruje szkółka hokejowa :) ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 stycznia 2013 21:48

UWAGA, UWAGA !!!

Już od najbliższego wtorku tj. 22.01.2013 startuje w Krośnie profesjonalna szkółka hokejowa dla dzieci . Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki od godz.19:15 do 20:15. Dzięki uprzejmości Władz Miasta i MOSiRu udział w szkółce jest bezpłatny !
Zajęcia będą prowadzili trenerzy Piotr Pytlowany (SHK Krosno) i Grzegorz Brejta (UKS Niedźwiadki Sanok).Pod czujnym okiem naszych trenerów gwarantujemy, że Twoje dziecko znajdzie wspaniałą opiekę i możliwości rozwoju zarówno sportowego jak, co  jest dla nas równie ważne, osobowego. Dzieci uczestniczące w naszych zajęciach będziemy starali się uczyć: gry fair, umiejętności zachowania się w grupie rówieśników, konsekwencji i przygotowania do trudów późniejszego, doroślejszego życia. Umiejętność doskonałej jazdy na łyżwach, którą bez wątpienia nabędzie Twoje dziecko w naszej szkółce, będzie na przyszłość owocowała lepszym rozwojem koordynacji ruchowej i na pewno wyróżni Go w grupie rówieśników.
Ciągle jeszcze istnieje możliwość zapisania się do naszej szkółki. Zapisy prowadzi trener Piotr Pytlowany pod nr telefonu 60243122.

ZAPRASZAMY !!!

 

Poprawiony: piątek, 01 marca 2013 09:54
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.