top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

-

Końcówka sezonu zasadniczego 2012/2013 - garść informacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 lutego 2013 18:08

Rozgrywany w deszczowej scenerii mecz z Czartami Kraków zakończył się niestety naszą porażką 1:4. Krakowianie, trenujący w tym roku pod okiem utytułowanego trenera Mariusza Dulęby (8-mio krotny mistrz Polski, wielokrotny reprezentant Polski), postawili nam na naszym lodzie bardzo trudne warunki. Zagraliśmy bardzo ambitnie, pewnie nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie. Pierwsze dwie tercje to wzajemna wymiana ciosów, z jednej i drugiej strony wysoką klasę pokazywali bramkarze. Pierwsze szczęście uśmiechnęło się do Czartów, Mateusz Szwachta objechał bramkę i sprytnym strzałem oszukał naszego bramkarza Arka Ziembę. Ta bramka ustawiła mecz, ambitnie walczyliśmy do końca, niestety wystarczyło to tylko na honorową bramkę Zdenka Prohazki.
Swoją obecnością na meczu zaszczycił nas Prezydent Miasta Krosna - Piotr Przytocki. Znalazł też czas, aby nas odwiedzić i porozmawiać w szatni hokejowej po meczu.
Panu Prezydentowi i naszym wiernym kibicom, którzy w liczbie ok. 100 osób, pomimo tak fatalnej pogody, docenili nasz wysiłek sportowy i organizacyjny - DZIĘKUJEMY !!!.

Na stronie KALH znajduje się pełny opis meczu SHK Krosno vs Czarty Kraków.

Z ostatniej chwili: Niespodzianka w Sanoku - Niedźwiedzie Sanok vs Czarty Kraków 2:8 (!), więc Krakowianie nadal w walce o tytuł, a nasz ostatni mecz z Niedźwiedziami będzie dla Sanoczan meczem o finał.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 lutego 2013 12:26
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.