top
logo

Murray Chadwick: Where'd you get these guys from, Ray? Mexico.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

-

Szkółka hokeja na lodzie w Krośnie - cd. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 marca 2013 10:08

Dzięki, życzliwości Władz Miasta i MOSiRu, nasze starania dotyczące powołania do życia szkółki hokejowej w Krośnie, przynoszą pierwsze owoce. W chwili obecnej mamy zapisane do szkółki ok. 30 dzieci, na każdym treningu uczy się jazdy na łyżwach i hokeja kilkunastu adeptów szkółki. W szkoleniu naszych młodych zawodników pomagają też trenerzy PBS Ciarko Sanok Grzegorz Brejta i Dawid Hućko.

Na ostatnim treningu nasi młodzi hokeiści zaproponowali, że szkółka będzie funkcjonować pod nazwą SHK PINGWINKI Krosno. Co myślicie o tej nazwie ? Wszelkie sugestie są mile widziane. Prosimy też o pomoc w przygotowaniu loga (na stronę, koszulki, itd...) naszej szkółki. Najlepsze pomysły, które wybierzemy, postaramy się nagrodzić. Wszystkie informacje, sugestie, pomysły i prace prosimy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poniżej mała ankieta:

Czy podoba Ci się nazwa naszej szkółki ?
 

Kończąc wątek szkółki poniżej krótki zapis video z tegorocznych treningów. Niestety nie najlepsze oświetlenie lodowiska, oraz fakt, że ogromna większość materiałów pochodzi z telefonów komórkowych, powoduje nie najlepszą jakość zapisu - przepraszamy.

pzdr

Poprawiony: piątek, 01 marca 2013 10:38
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.