top
logo

Murray Chadwick: Where'd you get these guys from, Ray? Mexico.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

-

Treningi na lodzie, podziękowania PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 03 grudnia 2013 08:50

Od jutra tj. od 03.12.2013. rozpoczynamy regularne treningi na lodzie.

Treningi seniorów SHK będą się odbywać w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 19:15 do 21:30.
Zbiórka zawodników w dniach treningów punktualnie o godz. 19:00 w naszej szatni. O godz. 19:15 wszyscy powinni być na lodzie. Nieusprawiedliwione spóźnienia najczęściej skutkują żabkami ;) więc jeśli chcemy w dniu następnym funkcjonować bez bólu ;) , to bądźmy, proszę, punktualni.
Nasi młodzi hokeiści z drużyny SHK Pingwinki MOSiR Krosno będą trenować we wtorki i czwartki w godzinach od 19:15 do 20:15.

Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki gry w hokeja na lodzie. Na pierwszy trening wystarczą łyżwy, kask i kij, ewentualnie postaramy się taki sprzęt zorganizować, gdyby ktoś chciał spróbować swoich sił - proszę o wcześniejszy kontakt z naszym trenerem lub na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zapewniamy super zabawę na świeżym powietrzu i życzliwą atmosferę :). Najmłodsi z grupy Pingwinków z pewnością nauczą się świetnie jeździć na łyżwach. Zajęcia na świeżym powietrzu hartują organizm, wbrew pozorom nasze dzieci nie chorują, a wręcz przeciwnie. Szkolenie na lodzie usprawnia tez aparat ruchowy młodego zawodnika i działa ogólno-rozwojowo.

Od 03.12.2013 nie trenujemy już na sali.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować panu dyr. Markowi Kubitowi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie za udostępnienie możliwości treningów na szkolnej sali gimnastycznej. DZIĘKUJEMY !!!

pzdr

Poprawiony: wtorek, 03 grudnia 2013 09:25
 

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.