top
logo

Murray Chadwick: You know what Gordie Howe got for a signing bonus? A team jacket!


Forum

LogowanieTreningi/mecze

SHK Krosno vs Czarty Kraków 2-gi mecz playoff, sobota 23.03.2013. lodowisko MOSiR Dębica, godz 21:00

Aktualności
Podsumowanie sezonu SHK Pingwinki Krosno 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 marca 2013 16:04

Podsumowanie sezonu SHK Pingwinki Krosno 2012/2013W ostatni wtorek (19.0.2013.) przy wsparciu firmy KROSOFT, zorganizowaliśmy podsumowanie sezonu Pingwinków 2012/2013. Naszych młodych hokeistów zaprosiliśmy do restauracji McDonald w Krośnie. Swoją obecnością zaszczycili nas: dyrektor krośnieńskiego MOSiRu Antoni Dębiec, prezes Społecznej Rady Sekcji Hokeja Gabriel Porawski, trener Piotr Pytlowany i inni członkowie Rady. Nie zawiedli też nasi młodzi zawodnicy, praktycznie byli wszyscy, a wydzielona nam część restauracji ledwo nas pomieściła. W podniosłej i radosnej atmosferze, w obecności rodziców, wysłuchaliśmy opinii naszych prelegentów nt. minionego sezonu. Wszyscy, z panem dyr. Antonim Dębcem na czele, zadeklarowali też wsparcie naszej szkółki w przyszłym sezonie. Nasi młodzi hokeiści otrzymali dyplomy i prezenty niespodzianki. Po krótkiej części oficjalnej, przy poczęstunku i kawie (rodzice) rozmawialiśmy o wszelkich aspektach sportowych, edukacyjnych, wychowawczych i innych szkółki.

W trakcie spotkania, chęć wsparcia prac naszej Społecznej Rady Sekcji Hokeja na Lodzie wyraziła mama Karola, pani Renata Jucha którą z radością przyjęliśmy do Rady.
W naszej galerii zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Poprawiony: poniedziałek, 25 marca 2013 21:31
 
Zwycięstwo w Skarżysku, porażka w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 marca 2013 20:09

W sobotę 9 marca 2013 na Lodowisku Miejskim im. Mieczysława Filipowskiego w Skarżysku Kamiennej rozegraliśmy spotkanie towarzyskie z miejscową drużyną Pirates Skarżysko. Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo poważnie, ponieważ mecz był oficjalnym zakończeniem sezonu hokejowego w Skarżysku Kamiennej. Gospodarze znacznie górowali nad nami warunkami fizycznymi, my przeciwstawiliśmy tradycyjnie zaangażowanie, wolę walki i szybkość. Z animuszem natarliśmy od pierwszej sekundy meczu, czym mocno zaskoczyliśmy Gospodarzy. Dwie pierwsze tercje to nasza przewaga, wygraliśmy je (1:2) i (0:3) w trzeciej mecz się wyrównał ale nie oddaliśmy pola, tercja zakończyła się wynikiem (0:1), a cały mecz wygraliśmy 1:6. W naszej galerii, dzięki uprzejmości portalu tsk24.pl, zamieszczamy zdjęcia z tego wydarzenia.

Wczoraj rozegraliśmy swój pierwszy mecz playoff z drużyną Czartów Kraków. Rezultat nie był już tak optymistyczny jak w Skarżysku, mecz zakończył się wynikiem 6:0 w tercjach (2:0)(2:0)(2:0). Gospodarze przygotowujący się do występów w Mistrzostwach Polski Amatorów pod okiem trenera Mariusza Dulęby (8-mio krotny mistrz Polski, wielokrotny reprezentant Polski), postawili nam bardzo trudne warunki na lodowisku Cracovii. Krakowianie zrobili prawdopodobnie największy postęp w tym roku w całej lidze i ciągle są na fali wznoszącej. My niestety od dwóch tygodni trenujemy bez dostępu do lodu, co na pewno nie pomaga. Zostawiliśmy serce (a także litry potu, a nawet krew) na lodzie w Krakowie, jednak to nie wystarczyło na technicznie lepszych Gospodarzy. Szacunek dla Krakowian za ich sportową postawę na lodzie i miłe przyjęcie po meczu (dziękujemy) i postęp hokejowy.

Pzdr.

 

Poprawiony: niedziela, 17 marca 2013 20:37
 
Pingwinki - zakończenie sezonu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 marca 2013 11:55

Jak już wcześniej informowaliśmy,  dla naszych ciężko trenujących w tym roku Pingwinków, organizujemy uroczyste zakończenie 1-szego sezonu naszej szkółki. Wydarzenie to odbędzie się w Restauracji McDonald's w Krośnie (mamy obiecane wydzielenie części lokalu) w najbliższy wtorek 19.03.2013 o godz 17:00. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, będzie okazja porozmawiać o hokeju i przyszłości naszej szkółki. Naszym młodym adeptom szkółki zostaną wręczone dyplomy i prezenty niespodzianki. Będzie to też okazja do porozmawiania z trenerem, członkami Rady, a być może także z panem dyr. naszego MOSiRu Antonim Dębcem, na którego udział w wydarzeniu mamy nadzieję. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

Zakończyliśmy też sondaż dotyczący loga SHK Pingwinków Krosno. Większością głosów wybraliśmy logo nr 1 prezentowane poniżej. Informujemy, że jest to oficjalne logo naszych najmłodszych hokeistów. Następny krok - pracujemy nad strojami meczowymi.

W tym miejscu pragniemy podziękować firmie TOTAL-DESIGN za pomoc w opracowaniu naszego loga - DZIĘKUJEMY.

Oficjalne logo Pingwinków

Poprawiony: sobota, 16 marca 2013 10:30
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 37

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.