top
logo

Derek Sutton: To the game and getting out of this hick town! Thank God there is a sport for middle-sized white boys.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

SHK Krosno vs Czarty Kraków 2-gi mecz playoff, sobota 23.03.2013. lodowisko MOSiR Dębica, godz 21:00

Aktualności
Wybieramy logo naszych Pingwinków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 marca 2013 14:56

Jak widać z naszej wcześniejszej ankiety nazwa SHK Pingwinki Krosno zyskała prawie 100% społeczną ;) akceptację. Teraz czas na następny krok, czyli logo naszych Pingwinków. Poniżej 3 propozycje, wybierajcie proszę.

123

 

Wybieramy logo naszych Pingwinków
 

 

W przyszłym tygodniu planujemy zorganizować dla naszych najmłodszych adeptów uroczyste zakończenie sezonu. Będzie okazja porozmawiać w życzliwej atmosferze, lepiej się poznać i przegadać plany na przyszłość. Wręczymy też dyplomy ukończenia 1-szego roku szkółki. O szczegółach, terminie i miejscu poinformujemy wkrótce.

Poprawiony: czwartek, 07 marca 2013 15:22
 
Szkółka hokeja na lodzie w Krośnie - cd. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 01 marca 2013 10:08

Dzięki, życzliwości Władz Miasta i MOSiRu, nasze starania dotyczące powołania do życia szkółki hokejowej w Krośnie, przynoszą pierwsze owoce. W chwili obecnej mamy zapisane do szkółki ok. 30 dzieci, na każdym treningu uczy się jazdy na łyżwach i hokeja kilkunastu adeptów szkółki. W szkoleniu naszych młodych zawodników pomagają też trenerzy PBS Ciarko Sanok Grzegorz Brejta i Dawid Hućko.

Na ostatnim treningu nasi młodzi hokeiści zaproponowali, że szkółka będzie funkcjonować pod nazwą SHK PINGWINKI Krosno. Co myślicie o tej nazwie ? Wszelkie sugestie są mile widziane. Prosimy też o pomoc w przygotowaniu loga (na stronę, koszulki, itd...) naszej szkółki. Najlepsze pomysły, które wybierzemy, postaramy się nagrodzić. Wszystkie informacje, sugestie, pomysły i prace prosimy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Poniżej mała ankieta:

Czy podoba Ci się nazwa naszej szkółki ?
 

Kończąc wątek szkółki poniżej krótki zapis video z tegorocznych treningów. Niestety nie najlepsze oświetlenie lodowiska, oraz fakt, że ogromna większość materiałów pochodzi z telefonów komórkowych, powoduje nie najlepszą jakość zapisu - przepraszamy.

pzdr

Poprawiony: piątek, 01 marca 2013 10:38
 
Końcówka sezonu zasadniczego 2012/2013 - garść informacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 lutego 2013 18:08

Rozgrywany w deszczowej scenerii mecz z Czartami Kraków zakończył się niestety naszą porażką 1:4. Krakowianie, trenujący w tym roku pod okiem utytułowanego trenera Mariusza Dulęby (8-mio krotny mistrz Polski, wielokrotny reprezentant Polski), postawili nam na naszym lodzie bardzo trudne warunki. Zagraliśmy bardzo ambitnie, pewnie nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie. Pierwsze dwie tercje to wzajemna wymiana ciosów, z jednej i drugiej strony wysoką klasę pokazywali bramkarze. Pierwsze szczęście uśmiechnęło się do Czartów, Mateusz Szwachta objechał bramkę i sprytnym strzałem oszukał naszego bramkarza Arka Ziembę. Ta bramka ustawiła mecz, ambitnie walczyliśmy do końca, niestety wystarczyło to tylko na honorową bramkę Zdenka Prohazki.
Swoją obecnością na meczu zaszczycił nas Prezydent Miasta Krosna - Piotr Przytocki. Znalazł też czas, aby nas odwiedzić i porozmawiać w szatni hokejowej po meczu.
Panu Prezydentowi i naszym wiernym kibicom, którzy w liczbie ok. 100 osób, pomimo tak fatalnej pogody, docenili nasz wysiłek sportowy i organizacyjny - DZIĘKUJEMY !!!.

Na stronie KALH znajduje się pełny opis meczu SHK Krosno vs Czarty Kraków.

Z ostatniej chwili: Niespodzianka w Sanoku - Niedźwiedzie Sanok vs Czarty Kraków 2:8 (!), więc Krakowianie nadal w walce o tytuł, a nasz ostatni mecz z Niedźwiedziami będzie dla Sanoczan meczem o finał.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 lutego 2013 12:26
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 37

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.