top
logo


Forum

LogowanieTreningi/mecze

SHK Krosno vs Czarty Kraków 2-gi mecz playoff, sobota 23.03.2013. lodowisko MOSiR Dębica, godz 21:00

Aktualności
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 11 kwietnia 2014 20:24

Udziałem w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Sanoka 2014 drużyna SHK Krosno zakończyła sezon 2013/2014. W ostatnią niedzielę dzięki życzliwości organizatorów z hokejowej stolicy Polski (drużynie Ciarko PBS Sanok serdecznie GRATULUJEMY:) ) mieliśmy możliwość wzięcia udziału w turnieju amatorskiego hokeja na lodzie który odbył się na Arenie Sanok. W nieco okrojonym składzie, staraliśmy się godnie zaprezentować naszą drużynę. Czy nam się udało, trudno ocenić, Sanoczanie są nadal poza naszym zasięgiem, wydaje się jednak, że dystans do Nich z każdym meczem delikatnie skracamy :) Tak czy inaczej były i emocje sportowe i dużo dobrej zabawy po turnieju. Z turnieju przyjechaliśmy z medalami z brązowego kruszcu :) Medal został sprawdzony i jest autentyczny ;)

Panu Burmistrzowi Sanoka dr Wojciechowi Blecharczykowi, Organizatorom Turnieju za zaproszenie i całemu sanockiemu środowisku hokejowemu za życzliwość - serdecznie DZIĘKUJEMY !

Dzięki uprzejmości Pana Tomasza Sowy w naszej galerii zamieściliśmy zdjęcia z turnieju.

Poprawiony: piątek, 11 kwietnia 2014 21:05
 
Lodowisko zamknięte - Pingwinki trenują nadal :) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 marca 2014 20:33

Zbliżająca się wiosna, jak co roku oznacza koniec lodu na naszym krośnieńskim lodowisku. Nasze dzielne Pingwinki jednak się nie poddają. Dzięki życzliwości krośnieńskiego MOSiRu, w szczególności Pana dyr. Antoniego Dębca trenujemy nadal na lodzie. W sobotę 8 marca zostaliśmy zaproszeni przez naszych hokejowych Przyjaciół z UKH Dębica na wspólny trening naszych najmłodszych adeptów hokeja. W Dębicy najpierw mieliśmy możliwość oglądnięcia treningu seniorów, później weszliśmy na lód. Pod okiem trenerów Piotra i Witka przeprowadziliśmy 1,5 godzinny trening. Było nas mniej niż Dębiczan bo tylko, albo aż 19 osób, widać też było nasze braki sprzętowe w stosunku do kolegów z Dębicy ale godnie zaprezentowaliśmy Krosno. Wydaje się, że nawet na działaczach i organizatorach hokeja dużo przecież mocniejszej hokejowo Dębicy, zrobiliśmy duże wrażenie. W rozmowach "kuluarowych" nie brakowało pytań o przyszłość krośnieńskiego hokeja na lodzie. Tak duża liczba dzieci ale i rodziców gotowych poświęcić prawie całą sobotę po to aby trenować hokej i  jazdę na łyżwach świadczy o tym, że także w Krośnie jest duże zapotrzebowanie na szkolenie dla najmłodszych w tej pięknej, zimowej dyscyplinie sportu.

W tym miejscu pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować naszemu MOSiRowi i UKH Dębica. 

Poprawiony: poniedziałek, 10 marca 2014 21:41
 
Hockey in english - migawki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 stycznia 2014 20:10

Poprawiony: poniedziałek, 20 stycznia 2014 20:15
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 37

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.