top
logo

Mustang Player Duane Hewitt: She do it to me last night.


Forum

LogowanieTreningi/mecze

SHK Krosno vs Czarty Kraków 2-gi mecz playoff, sobota 23.03.2013. lodowisko MOSiR Dębica, godz 21:00

Aktualności
SHK Krosno vs Czarty Kraków - zaproszenie na mecz PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 27 stycznia 2013 16:50

Drużyna SHK Krosno pragnie zaprosić wszystkich miłośników hokeja na lodzie na mecz SHK Krosno vs Czarty Kraków rozgrywany w ramach mistrzostw Karpackiej Amatorskiej Ligi Hokejowej. Wydarzenie to odbędzie się już w najbliższą sobotę 02.02.2013 na lodowisku MOSiR-u przy ul. Bursaki i będzie już ostatnią okazją do obejrzenia krośnieńskich hokeistów na lodzie w Krośnie w sezonie zasadniczym. Nie wiadomo czy ze względów pogodowych, mecze play-off uda nam się zorganizować na naszym lodowisku. Dla krakowskiej drużyny będzie to natomiast mecz ostatniej szansy na walkę o mistrzostwo. 
Nasze wcześniejsze wyniki w KALH, nie były może zbyt optymistyczne, jednak kto widział nasze mecze, ten wie że zostawiamy serce na lodzie. Krosno jako jedyne miasto, nie będące do tej pory ośrodkiem hokejowym, zdecydowało się na walkę w KALH. Również bardzo krótki okres w jakim możemy trenować na lodzie powoduję, że tak ciężko nam rywalizować z drużynami trenującymi na krytych lodowiskach. Mecz rozpocznie się o godz. 20:00, damy z siebie wszystko, prosimy o Wasz doping !

Na oficjalnej stronie internetowej KALH pojawił się opis naszego meczu z Niedźwiedziami Sanok na lodowisku w Krośnie. Relacja stworzona ręką wysłannika ;) Czartów Kraków p. Witka Tuleji, trafnie i obiektywnie oddaje przebieg meczu.

Korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w organizację naszej ostatniej imprezy na naszym lodowisku "Z zimą w zgodzie - Krosno na lodzie". Ciężko tu będzie wymienić wszystkie osoby życzliwe naszym hokejowym inicjatywom w Krośnie, niemniej chcielibyśmy serdecznie podziękować: władzom samorządowym Miasta Krosna, dyrekcji i pracownikom krośnieńskiego MOSiRu, naszej Radzie Społecznej Hokeja na Lodzie,  UKS Niedźwiadki Sanok, p.Bronisławowi Niżnikowi, p. Stanisławowi Jagiełło, p.Andrzejowi Tuleja, p.Krzysztofowi Żołna, p.Piotrowi Pytlowanemu, hokeistom SHK Krosno i Wszystkim którzy nam pomagali. DZIĘKUJEMY !
Wyrażamy też ogromne uznanie dla sponsorów tej imprezy czyli firmom: KCI KROSOFT, HEDOM, TOTAL DESIGN, AGZ, PANMAR, HERMINA, STAL-IMPEX, ROLMAX, KROS-SPORT. DZIĘKUJEMY !

Poprawiony: niedziela, 27 stycznia 2013 19:10
 
Staruje szkółka hokejowa :) ! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 stycznia 2013 21:48

UWAGA, UWAGA !!!

Już od najbliższego wtorku tj. 22.01.2013 startuje w Krośnie profesjonalna szkółka hokejowa dla dzieci . Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki od godz.19:15 do 20:15. Dzięki uprzejmości Władz Miasta i MOSiRu udział w szkółce jest bezpłatny !
Zajęcia będą prowadzili trenerzy Piotr Pytlowany (SHK Krosno) i Grzegorz Brejta (UKS Niedźwiadki Sanok).Pod czujnym okiem naszych trenerów gwarantujemy, że Twoje dziecko znajdzie wspaniałą opiekę i możliwości rozwoju zarówno sportowego jak, co  jest dla nas równie ważne, osobowego. Dzieci uczestniczące w naszych zajęciach będziemy starali się uczyć: gry fair, umiejętności zachowania się w grupie rówieśników, konsekwencji i przygotowania do trudów późniejszego, doroślejszego życia. Umiejętność doskonałej jazdy na łyżwach, którą bez wątpienia nabędzie Twoje dziecko w naszej szkółce, będzie na przyszłość owocowała lepszym rozwojem koordynacji ruchowej i na pewno wyróżni Go w grupie rówieśników.
Ciągle jeszcze istnieje możliwość zapisania się do naszej szkółki. Zapisy prowadzi trener Piotr Pytlowany pod nr telefonu 60243122.

ZAPRASZAMY !!!

 

Poprawiony: piątek, 01 marca 2013 09:54
 
"Z zimą w zgodzie - Krosno na lodzie" - zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 stycznia 2013 15:38

Poprawiony: środa, 16 stycznia 2013 15:40
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 37

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Lonex.com ntchosting Valid XHTML and CSS.